Wyświetlanie 1–50 z 1625 wyników

Wibratory damskie

Na szczęście minęły już czasy, kiedy dostępnych było tylko kilka podstawowych wibratorów dla kobiet o powtarzalnych kształtach. Obecnie wibratory damskie zachwycają nie tylko wieloma zaawansowanymi funkcjami, ale też pomysłowym designem. Gadżety wykonuje się z przyjemnych w dotyku materiałów, które są bezpieczne dla skóry i miejsc intymnych. Niektóre modele pokryte są tworzywem doskonale imitującym ludzką skórę. Nowoczesne wibratory mają wodoodporne obudowy, dzięki czemu można korzystać z nich podczas kąpieli. Standardem stało się ładowanie przez kabel USB, które jest szybkie i wygodne. Każda kobieta może wybrać zabawkę idealną dla siebie pod względem przeznaczenia, sposobu stymulacji oraz rozmiaru. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na oferowane przez dany model wibratora tryby wibracji, pulsacji lub obrotów, a także liczbę silniczków.

Wibratory klasyczne

W kategorii wibratorów klasycznych znajdziesz gadżety o różnych parametrach, które możesz wykorzystać do stymulacji pochwy. Jeśli zależy Ci na kompaktowym kształcie, możesz wybrać jeden z wielu mini wibratorów, które sprawdzą się w podróży.

Wibratory podwójne

Oferowane przez nas wibratory podwójne umożliwiają jednoczesną stymulację kilku miejsc, np. pochwy i odbytu lub pochwy i łechtaczki. Wśród gadżetów wyposażonych w dwie głowice wyróżniamy również modele, które sprawdzą się u par, ponieważ mogą z nich korzystać jednocześnie dwie osoby. Wibratory podwójne mogą być wykorzystywane zarówno przez pary hetero-, jak i homoseksualne.

Wibratory wielofunkcyjne

Wibratory wielofunkcyjne to propozycja dla kobiet, które lubią łączyć penetrację pochwy ze stymulacją łechtaczki. Gadżety z tej kategorii mają dwie części, które występują w różnych kształtach i rozmiarach – jedna z nich wygląda jak klasyczny wibrator, natomiast druga jest mniejsza i przystosowana do pobudzania łechtaczki.

Wibratory punktu G

Dużą popularnością cieszą się specjalnie wyprofilowane wibratory punktu G. Są to gadżety, które pobudzają to wyjątkowe, niezwykle wrażliwe miejsce podczas penetracji pochwy. Służy temu charakterystyczny kształt wibratora, który może być np. lekko zagięty ku górze lub mieć grubszą końcówkę.

Wibratory realistyczne

W zakładce z wibratorami realistycznymi znajdziesz duży wybór gadżetów, które do złudzenia przypominają prawdziwe penisy. Możesz zdecydować się na zabawki, które obracają się, wibrują i pobudzają pochwę za pomocą wyprofilowanych końcówek oraz fakturze pełnej żyłek i zagłębień. Niektóre modele wyposażone są w przyssawkę, która utrzyma je stabilnie na każdej gładkiej powierzchni.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.