Wyświetlanie 1–50 z 331 wyników

kulki gejszy


Kulki gejszy

W naszym sklepie znajdziesz kulki gejszy, które pokocha każda kobieta. To gadżety, które można wykorzystać do urozmaicenia seksu z partnerem, a także jako ciekawy dodatek do zabaw w pojedynkę. Kulki gejszy można również używać w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy. Jedno jest pewne – to zabawki erotyczne, które dostarczą Ci wiele nowych wrażeń i pozwolą lepiej poznać swoje ciało! Kulki gejszy należy powoli wprowadzić do pochwy, a następnie skupić się na zapewnianych przez nie doznaniach. Zależnie od wybranego modelu, mogą delikatnie lub nieco bardziej intensywnie stymulować wnętrze pochwy.

Jakie kulki gejszy wybrać?

Szukając odpowiednich kulek gejszy, warto zwrócić uwagę na rozmiar i kształt poszczególnych modeli, a także ich budowę oraz ciężar. Lżejsze i większe kulki gejszy lepiej sprawdzą się u początkujących kobiet. Podstawowe rozróżnienie obejmuje kulki pojedyncze, podwójne oraz składające się z kilku połączonych ze sobą kulek. Wybierając model dla siebie, sprawdź, z jakiego materiału został wykonany – sięgaj po gadżety erotyczne z silikonu medycznego, szkła lub stali. Pozwalają one utrzymać odpowiednią higienę oraz zminimalizować ryzyko infekcji. Kulki gejszy powinny być zakończone sznureczkiem pozwalającym na wygodne wysunięcie ich z pochwy.

Dostępne różnego rodzaju kulki gejszy, np.:

  • wypełnione metalowymi kuleczkami, które generują drgania,
  • wyposażone w mechanizm wibrujący, pozwalający stymulować pochwę,
  • zestawy składające się z kilku kulek w różnych rozmiarach – doskonałe dla kobiet, które chcą stopniowo przyzwyczajać się do oferowanej przez nie stymulacji.
Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.