Wyświetlanie 1–50 z 179 wyników

Jajka wibrujące dla kobiet

Jajka wibrujące dla kobiet są jednym z najczęściej wybieranych gadżetów erotycznych. Swoją popularność zawdzięczają przemyślanej konstrukcji – to malutkie wibratory, które służą stymulacji waginalnej. Mogą mieć kształt pocisku lub kulki, lecz zdarzają się również inne, bardziej fantazyjne projekty. Kształt urządzeń ma znaczenie w kontekście wygodnego wprowadzania ich do pochwy, a także możliwości pobudzania wybranych miejsc, np. punktu G. Jajka wibrujące zazwyczaj można wykorzystywać również do stymulacji łechtaczki – niektóre modele są nawet wyposażone w specjalne żłobienia lub innego rodzaju elementy, które doskonale potęgują doznania.

Jajka wibrujące nadają się do zabawy w parach, jak i w pojedynkę. Urządzenia te przypadną do gustu kobietom, które lubią przekazywać partnerowi władzę nad ich orgazmem w pełnych pikanterii zabawach. Warto wybrać jajka wibrujące wyposażone w piloty, dzięki którym można kontrolować przyjemność partnerki na odległość, w tym np. podczas wspólnego wyjścia do restauracji lub innego miejsca publicznego. Brzmi jak pomysł na ekscytującą randkę, prawda? Niektóre jajka wibrujące są zaawansowanymi urządzeniami, które można połączyć z aplikacją na telefonie i zaprogramować ich tryby wibracji według własnych upodobań.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.