Wyświetlanie 1–50 z 1250 wyników

Gadżety analne

Zapraszamy do rozpalającego zmysły świata gadżetów analnych. To zabawki, które potęgują przyjemność, pobudzając odbyt. Nowoczesne gadżety analne zachwycają designem i przemyślanymi funkcjami. W naszej ofercie mamy duży wybór masażerów prostaty, wibratorów przeznaczonych do stymulacji punktu G oraz korków i koralików analnych. Niektóre produkty są uniwersalne – można wykorzystywać je zarówno do penetracji analnej, jak i waginalnej. Gadżety analne doskonale sprawdzają się w zabawach solo oraz w parze. Wiele modeli unisex pozwala cieszyć się nowymi doznaniami obojgu partnerom.

Gadżety analne charakteryzują się specjalnym kształtem, który odpowiada budowie odbytu. Wystarczy wybrać model o odpowiednim rozmiarze: w naszym sklepie znajdziesz gadżety o różnych wymiarach (szerokość, długość), dzięki czemu możesz znaleźć zabawkę, która doskonale dopasuje się do Ciebie. Osoby początkujące powinny sięgnąć po mniejsze gadżety lub zestawy składające się z kilku zabawek w różnych rozmiarach, co pozwala na stopniowe przechodzenie zwiększanie przyjemności.

Jeśli zależy Ci na zintensyfikowaniu doznań, mogą zainteresować Cię masażery prostaty wyposażone w dwa silniczki, z których jeden stymuluje wnętrze odbytu, a drugi pobudza krocze. W naszym asortymencie znajdziesz również gadżety analne sterowane zdalnie za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji na telefonie, gadżety do elektrostymulacji odbytu, a także masażery prostaty z pierścieniem na penisa.

Jakich materiałów używa się do produkcji gadżetów analnych?

Gadżety analne wykonane są z materiałów bezpiecznych dla wrażliwych miejsc intymnych. Najbardziej popularne są zabawki silikonowe, szklane oraz stalowe, jednak zdarzają się również produkty nietypowe, np. korki analne stworzone z granitu. Wybór należy do Ciebie! Zaletą gadżetów ze szkła borowokrzemowego jest ich szybka reakcja na zmiany temperatury, co oznacza, że możesz eksperymentować z ochładzaniem lub ogrzewaniem swojej zabawki. Silikon medyczny jest z kolei chętnie używany do produkcji gadżetów erotycznych, ponieważ wykonane z niego zabawki są miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku, a także łatwe do utrzymania w czystości. Należy pamiętać, że do zabaw z wykorzystaniem gadżetów analnych, konieczne jest użycie lubrykantu, zapewniającego poślizg i zabezpieczającego skórę.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.