Pompki na sutki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Pompki na sutki

Pompki na sutki to gadżety erotyczne, które dobrze znają miłośnicy zabaw w stylu BDSM. Coraz częściej jednak tego typu gadżety budzą zainteresowanie osób, które szukają nowych doznań i urozmaicenia zbliżeń z partnerem lub partnerką. Pompki na sutki doskonale nadają się do postawienia pierwszych kroków w świecie BDSM. Ich działanie polega na stymulowaniu sutków, które stają się nabrzmiałe i twarde, a co za tym idzie wyjątkowo wrażliwe na pieszczoty. Dla tych, którym zależy na mieszaniu przyjemności z bólem, pompki erotyczne otwierają świat nowych doznań. Pompki erotyczne pozwalają cieszyć się dotykiem partnera lub partnerki, ale sprawdzą się również podczas zabaw solo. Osoby początkujące powinny stopniować doznania, zaczynając od krótkiego pompowania, aby sprawdzić, jaki stopień wrażliwości brodawek jest odpowiedni.

Jak zbudowane są pompki erotyczne do stymulowania sutków?

Pompki erotyczne mają z reguły prostą budowę, która umożliwia wytworzenie podciśnienia oraz zassanie wybranego obszaru ciała. Pompki na sutki składają się zazwyczaj z dwóch części, z których każdą nakłada się na jedną pierś, a następnie zasysa powietrze za pomocą np. specjalnie zaprojektowanego pokrętła lub gruszki, którą należy uciskać. Dzięki prostemu mechanizmowi działania można używać ich samodzielnie. Większość modeli nadaje się do zabaw w wannie i pod prysznicem. Dostępne są również bardziej zaawansowane pompki erotyczne, które wyposażone zostały w mechanizm wibrujący, dodatkowo stymulujący brodawki. Warto wybierać modele wykonane z materiałów, które są bezpieczne dla delikatnej skóry i nie powodują alergii. Równie ważne jest regularne czyszczenie gadżetów erotycznych, dlatego najlepsze będą pompki na sutki, o prostej budowie, które łatwo umyć wodą z mydłem lub odpowiednim środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.