Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Pasy cnoty

W naszym sklepie czekają na wszystkich miłośników BDSM wyjątkowe pasy cnoty dla mężczyzn. Nie trzeba nikogo przekonywać, że odrobina pikanterii w sypialni nie zaszkodzi, jednak niektórzy chcą posunąć się jeszcze dalej i decydują się na eksperymenty z gadżetami i akcesoriami BDSM. Projektuje się je z myślą o osobach, które uwielbiają odgrywać role dominujących lub uległych i cieszyć się z niesamowitego napięcia seksualnego, jakie powstaje podczas takich zabaw. Pasy cnoty dla mężczyzn to chętnie wykorzystywane produkty, które pozwalają podkreślić władzę osoby dominującej. Zamknięcie penisa w specjalnej klatce lub rękawie zwiększa poczucie uległości wobec partnerki lub partnera, potęgując podniecenie. Pas cnoty uniemożliwia powstanie erekcji oraz odbycie stosunku seksualnego – wystarczy założyć klatkę na penisa i zamknąć ją na kłódkę. Świadomość, że inna osoba jest w posiadaniu klucza, wyostrza zmysły i stopniowo zwiększa napięcie seksualne!

Jak zbudowane są pasy cnoty i jakie są ich rodzaje?

Pasy cnoty składają się zazwyczaj z głównej części, czyli osłonki na penisa oraz obręczy, przez którą przekłada się prącie, a następnie łączy z osłonką. Warto zwrócić uwagę na średnicę obręczy, która nie może uciskać penisa. Pasy cnoty spełniają swoje funkcje wtedy, gdy można je zamknąć, dlatego modele wyposażone są najczęściej w kłódki i plastikowe paski. Te drugie przydają się wtedy, gdy chcesz wyjść z domu, nosząc swój pas cnoty – zapewniają dyskrecję, ponieważ nie odznaczają się pod ubraniem.

Jako że pas cnoty można nosić przez kilka godzin lub kilka dni, należy wybierać modele, które są wykonane z neutralnych dla zdrowia materiałów, np. poliwęglanu, silikonu lub stali. Niezbędne są również odpowiednie otwory służące skutecznej wentylacji oraz otwór umożliwiający oddawanie moczu bez konieczności zdjęcia pasa cnoty.

Oprócz podstawowych modeli pasów cnoty można znaleźć również modele z ciekawymi dodatkami. Dla fanów mocniejszych wrażeń przeznaczone są pasy z elementami przewodzącymi prąd, które stymulują penisa. Mężczyźni, którzy mają piercing w miejscach intymnych, mogą wykorzystać specjalne pasy cnoty, które podpina się do kolczyków.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.