Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Obroże BDSM

Trudno wyobrazić sobie satysfakcjonującą zabawę BDSM bez akcesoriów podkreślających uległość osoby zdominowanej i wzmacniających poczucie kontroli u jej pana lub pani. Jednym z gadżetów używanych najchętniej przez fanów sado-maso są obroże BDSM, które wyglądają niezwykle seksownie i wskazują na całkowite oddanie osobie dominującej. W ofercie naszego sklepu mamy duży wybór obroży dla kobiet i mężczyzn, które zostały starannie wykonane z solidnych materiałów, np. skóry naturalnej, skóry syntetycznej, tkaniny, silikonu. Wiele modeli wyposażonych jest w metalowe elementy, takie jak łańcuchy, ćwieki, kolce, pierścienie, a nawet kłódki, które dodają obrożom zadziornego charakteru. Pierścienie służą do zaczepienia smyczy lub innych elementów, np. akcesoriów do krępowania.

Obroże BDSM występują w wielu rozmiarach, kolorach oraz stylach. Warto wybierać akcesoria, które są neutralne dla skóry i nie powodują otarć oraz nie zostawiają śladów. Każda zabawa BDSM opiera się na odgrywaniu określonych ról i kontraście między władzą a niewolą, jednak aby była udana, konieczne jest poczucie bezpieczeństwa każdego z partnerów. Obroże BDSM powinny być dobrze dopasowane do obwodu szyi osoby uległej, umożliwiać oddychanie oraz nie powodować żadnego innego niepożądanego dyskomfortu.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.