Wyświetlanie 1–50 z 515 wyników

Akcesoria BDSM do krępowania

Zabawy, w których wykorzystuje się akcesoria BDSM do krępowania, są niezwykle ekscytujące zarówno dla osób, które uwielbiają dominować, jak i tych, które pragną być uległe. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kajdanek na nadgarstki i kostki oraz uprzęży, które wprowadzą niesamowity klimat do Twojej sypialni i pozwolą spełnić najskrytsze marzenia. Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w zabawach BDSM, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, na pewno znajdziesz w naszej ofercie akcesoria do wiązania, które sprawią, że poczujesz niesamowitą ekscytację na sam widok zniewolonego partnera lub partnerki.

Akcesoria do krępowania występują w wielu kształtach – wybierz takie, które najbardziej przemawiają do Twojej wyobraźni oraz odpowiadają oczekiwaniom partnera/partnerki. Możecie wypróbować zestawy do wiązania, które przyczepia się do drzwi, sufitu lub łóżka. A jeśli wolicie nieco prostsze rozwiązania, sięgnijcie po zestawy składające się z obroży i kajdanek, pręgierza lub łańcuchów, a nawet sznura konopnego. Niektóre modele uprzęży wyposażone są w zaczepy, które umożliwiają dodawanie innych elementów, np. smyczy. Akcesoria BDSM do wiązania pozwalają osobie dominującej zmusić kochanka/kochankę do przyjmowania wielu różnych pozycji eksponujących miejsca intymne.

Pamiętaj, aby zestawy do wiązania były wykonane z materiałów przyjaznych dla skóry i pozwalały na regulację długości i obwodów – oczywiście związanie nie powinno być zbyt wygodne dla Twojej uległej/uległego, ale nie może również powodować problemów z oddychaniem lub dyskomfortu związanego z otarciami na skórze.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.