Wyświetlanie 1–50 z 116 wyników

Kneble do ust

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju kneble do ust, które są jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego miłośnika zabaw BDSM. Kneble umożliwiają uciszenie osoby uległej, dodając pikanterii zbliżeniom. Pozbawienie partnera lub partnerki możliwości mówienia wzmacnia poczucie władzy i podkreśla rolę osoby dominującej, która może cieszyć się kontrolą nad przebiegiem spotkania.

Kneble BDSM wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie podrażniają skóry ani śluzówki. Początkujący adepci sado-maso mogą wybrać kneble z miękkimi pasami i specjalnymi kulkami, które mają otwory pozwalające na swobodny przepływ powietrza. Warto również zastanowić się nad rozmiarem knebla, szczególnie w przypadku akcesoriów zawierających kulki. W ofercie mamy kneble z wymiennymi kulkami w różnych rozmiarach.

Jakie funkcje pełnią kneble BDSM?

Kneble BDSM można wykorzystać na różne sposoby podczas łóżkowych igraszek. Kneble z otworem w postaci pierścienia wymuszają na osobie uległej otwarcie ust, dzięki czemu można uprawiać seks oralny. Rozszerzacz ust złożony z paska i dwóch metalowych końcówek rozsuwających wargi może być równie przydatny jak knebel z pierścieniem, jednak oferuje nieco więcej możliwości ze względu na brak ograniczenia rozmiarem metalowego koła.

Doświadczeni miłośnicy BDSM oraz amatorzy pragnących jeszcze mocniejszych wrażeń mogą sięgnąć po kneble połączone z kajdankami, zaciskami na sutki lub obrożą z klamrą do przypięcia smyczy. Polecamy również kneble z podwójnym dildo – jedno z nich wkładasz osobie uległej do ust, a z drugim robisz, co chcesz!

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.