Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Huśtawki BDSM

W naszej ofercie mamy różne huśtawki BDSM, które dodadzą igraszkom pikanterii. Zależnie od preferencji, możesz wybrać model o prostej budowie lub zdecydować się na huśtawki bardziej zaawansowane, umożliwiające zbliżenia intymne w kilkudziesięciu pozycjach. Huśtawki składają się z reguły z kilku pasów, na których można oprzeć ciało lub umieścić w nich ramiona, dłonie albo nogi. Metalowe elementy zapewniają bezpieczeństwo i wytrzymałość konstrukcji, dzięki czemu partnerzy mogą swobodnie poruszać się bez ryzyka zerwania pasów. Regulacja długości poszczególnych elementów pozwala na dopasowanie wysokości huśtawki do wzrostu partnerów.

Czym różnią się huśtawki erotyczne zawieszane na drzwiach od huśtawek montowanych na suficie?

Zastanawiasz się, czy chcesz rozpocząć przygodę z huśtawkami erotycznymi? Polecamy Twojej uwadze huśtawki, które można w łatwy sposób zamontować na drzwiach i bez problemu zdjąć. Tego typu produkty mają dużo zalet – nie wymagają wiercenia i można je przenosić, co oznacza, że huśtawka erotyczna może towarzyszyć Ci np. na wakacjach. Jeśli natomiast szukasz akcesoriów, które zapewnią Tobie i Twojej partnerce lub partnerowi wiele godzin zmysłowych doznań, przyjrzyj się naszej ofercie huśtawek erotycznych, które mocuje się do sufitu. Modele sufitowe pozwalają wypróbować mnóstwo pozycji seksualnych, w tym takie, w których dwie osoby są utrzymywane przez huśtawkę. W przypadku huśtawek montowanych na suficie możesz do woli eksperymentować z najbardziej wymyślnymi pozycjami

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.