Wyświetlanie 1–50 z 220 wyników

Bicze i piórka erotyczne

Dla fanów BDSM przygotowaliśmy w naszym sklepie kategorię biczów i piórek erotycznych, a także innych podobnych produktów (np. pejczy, pacek, pałek, szpicrut), które sprawdzą się we wszystkich ostrzejszych zabawach, polegających na odgrywaniu ról osoby dominującej i uległej. Te akcesoria erotyczne o stosunkowo prostej budowie są genialnym w swej prostocie sposobem na zbudowanie ekscytującego napięcia, wynikającego z poczucia bezradności i posłuszeństwa osoby uległej. To tylko od partnera dominującego zależy, jak i kiedy zapragnie wykorzystać bicz. Może zadawać nim ból, ale też delikatnie pieścić ciało i strefy erogenne drugiej osoby. Piórka służą oczywiście do delikatnego łaskotania partnera, jednak i one mogą przydać się do przeprowadzenia perwersyjnych tortur – nawet najłagodniejsza stymulacja trwająca odpowiednio długo może niesamowicie pobudzić Twojego kochanka. A jeśli dodasz do tego akcesoria do krępowania lub opaskę na oczy, spodziewaj się spektakularnych efektów.

Wybierając bicze erotyczne lub podobne akcesoria, zwróć uwagę na bezpieczeństwo zabawy – kluczowe znaczenie ma jakość wykonania produktów oraz wykorzystane surowce. Przed przystąpieniem do zabawy warto omówić z partnerem oczekiwania oraz ustalić nieprzekraczalne granice. Za pomocą biczów erotycznych ze skór lub materiałów syntetycznych można zadawać intensywny ból, dlatego osoby początkujące powinny zacząć od słabszych uderzeń, co pozwoli ocenić tolerancję na ból i świadomie zdecydować, czy chce się przechodzić do ostrzejszych zabaw.

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.