Czym są tzw. kulki gejszy?

kulki gejszy

Wśród wielu ciekawych gadżetów erotycznych dla kobiet, warto szczególną uwagę poświęcić kulkom gejszy. Można używać ich do treningu mięśni dna miednicy, ale sprawdzą się również doskonale np. jako urozmaicenie gry wstępnej. W poniższym wpisie przedstawiamy charakterystykę kulek gejszy i ich główne zalety.

Kulki gejszy, czyli idealny gadżet dla kobiet

Kulki gejszy to gadżet erotyczny o prostej budowie. Zazwyczaj składa się z dwóch kulek połączonych za pomocą sznurka. Zależnie od preferencji można jednak znaleźć również kulki pojedyncze lub zestawy kulek o różnych wymiarach. Specjalny kształt kulek gejszy pozwala łatwo wsuwać je do pochwy, jednak należy pamiętać o dodaniu lubrykantu, który sprawi, że stosowanie kulek będzie prostsze i zapobiegnie ewentualnym otarciom. Sznurek zapewnia bezpieczeństwo używania – wystarczy rozluźnić mięśnie pochwy i delikatnie pociągnąć za sznurek, a zabawka bez problemu się wysunie.

Kulki gejszy mogą być wykonane z różnych materiałów, np. silikonu medycznego czy szkła. Wybierając odpowiedni gadżet,  warto zastanowić się, na jakich doznaniach nam zależy. Silikon jest przyjemny w dotyku i elastyczny, a szkło będzie oczywiście twarde i zimne. Wybór konkretnego modelu zależy od osobistych upodobań, jednak należy pamiętać o tym, aby był on bezpieczny w użytku – nie warto sięgać po gadżety wykonane ze słabej jakości materiałów, które mogą być trudne w utrzymaniu w czystości lub powodować podrażnienia.

Jak stosować kulki gejszy?

Kulki gejszy można stosować na wiele różnych sposobów. Dużo zależy od wybranego modelu – kulki mogą być wypełnione ciężarkami, które wytwarzają drgania w czasie, kiedy kobieta się porusza. Drgania stymulują mięśnie dna miednicy, wzmacniając je. Warto wypróbować specjalne ćwiczenia z kulkami gejszy, które można wykonywać w domu. Dobrym pomysłem będzie omówienie tej kwestii z ginekologiem lub fizjoterapeutą uroginekologicznym – kluczowe znaczenie ma wybór odpowiednich kulek pod względem rozmiaru i ciężaru, np. początkujące kobiety powinny zacząć ćwiczenia z większymi kulkami, które łatwiej utrzymać w pochwie. Kulki gejszy można wykorzystać na co dzień w sypialni, urozmaicając za ich pomocą seks z partnerem lub zabawę w pojedynkę. Doskonale sprawdzą się w tym celu np. kulki gejszy z mechanizmem wibrującym, które można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona korzysta z plików cookies. Akceptując to wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówień.